Güncel kampanyalardan haberdar olabilmek için bizi takip edin.
Bize Ulaşın05349179066

Hakkımızda

2015'ten bu yana müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet,danışmanlık,yedek parça,uygulama ve servis hizmetleri veriyoruz. Başlangıçta Tarım girdileri ve Bahçe aletleri uzmanlık alanımız iken buna yeni yeni ilgi alanları ilave ederek büyümeye devam ettik. 8 yıl geçen sürede işimiz tutkumuz haline geldi.
 

Kalite, bireysellik, esneklik ve cazip fiyatlar memnun müşterilerimiz için felsefemizi oluşturur. Sürekli ürün araştırma ve yeniliklere açık  ekibimiz, kendilerini pazarda öne çıkarabilecek ve uzun vadeli müşteri memnuniyetini garanti edecek motivasyonla çalışmaktadır. Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi ve bahçe sektöründeki sayısız yeni gelişme ve ürünlerle geleceğe yönelik başarı hikayemize devam edeceğiz.

 

Yüksek kalite standartları, ürün dayanıklılığı çeşitliliği ve güler yüzlü hizmet bizi bugünlere kadar getirdi. En yeni gelişmeleri ve organizasyon süreçlerini kullanarak ürünlerimizi geliştiriyor ve çeşitlendiriyoruz. İşlevsel ve ergonomik yönler, ürünlerimizin sunumunda modern tasarım kadar önemlidir. Ulusal ve uluslararası üne sahip birçok firma ile iş ortaklığımız artarak büyümekte. Aynı zamanda, araştırma çalışmaları, kapsamlı uygulama testleri de yeni ürünlerimizin gelişimini desteklemektedir.

 

Şirketimizin en büyük avantajı, müşteri hizmetleri ve fonksiyonellik bizim için önceliklidir. satmış olduğumuz herhangi bir alet için doğru parçayı veya aksesuarı web mağazamızda bulamazsanız, lütfen müşteri destek hattımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Herhangi bir araçtaki teknik soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

 

Sadece satış öncesi değil satış sonrasıda müşterilerimizin yanındayız.Ulaşılabilirlik ve Müşteri Memnuniyeti öncelikli ilkemiz..Kapsamlı servis ağımız sayesinde  iş yoğunluğu ne olursa olsun tüm müşterilerimize hızlı hizmet sunma arayışındayız.

Yükleniyor...